VIP Shpija – Reality Show

Posts Tagged ‘labinot gashi


Labinot Gashi ne VIP Shpija

Labi, Labi, ne cdo show te realizuar nga RTV 21 e gjejm edhe moderatorin e njohur Labinot Gashi – Labi. Ku ka VIP-a eshte edhe Labi! Edhe VIP Shpija nuk ben perjashtim.

RTV21 eshte shtepia e tij, vendi ku ai e beri veten te njohur. Ne VIP Shpija ai shkon duke premtuar nje show te vertete per te cilin nuk dyshojme. Jemi mesuar ta shohim neper programe te ndryshme nga mengjesi deri ne mbremje te pakten njeher, por tashti 24 ore live do te jete pak me ndryshe.

Ka pasur te bej shume me kamerat dhe presionin e shikuesve, andaj ai do te kete me te lehte te perballoj kete sfide. Megjithate eshte ende heret te flasim. Po ju cka mendoni? A e teproi Labi duke marrur pjese edhe ne VIP Shpija, siq po thone shumica neper forume kosovare; po i fut hundet gjithkund?


VIP Shpija Reality Show

Rreth VIP Shpijes po behet shume zhurme. Arsyet jane te shumta. Nje gje e tille ende nuk eshte zhvilluar ne trojet shqiptare dhe nuk dihet se a do te kete sukses apo jo! Megjithate ne mund te mburremi, pasiqe edhe reality show Shpija ishte diqka e re per publikun kosovare, pasiqe ne shqiperi kishe kohe qe zhvillohet Big Brother.

A do te kete sukses? Kush do te marre pjese? Pse ky nuk morri pjese? Si u ftuan VIP-at tane? Cilet jane ata? Nga cilat vende vijne? – jane vetem disa nga pyetjet me te shpeshta qe publiku kosovare i ben ne drejtim te VIP Shpijes.

Per gazeten Panorama Plus drejtuesist njekohesisht edhe zhvilluesit e VIP Shpija Reality Show kane deklaruar se ky reality show do te realizohet nga K-Production ne bashkpunim me RTV21.

Read the rest of this entry »


Cicerimat e fundit