VIP Shpija – Reality Show

Posts Tagged ‘stupcat


Ashtu edhe siq flitej, sonte u vertetua se disa nga pjesmarresit e VIP Shpija Reality Show do te jene edhe humoristet e njohur kosovare Stupcat. Ata jane edhe nje nga ideatoret e ketij reality show qe premton sukses.

Ata thane se do te bejn cmos qe te arrijn deri ne finale, ta fitojne ate, ti fitojn edhe 50 mije euro por jo qe ti ndalin per vete por qe te jene ata kontribuesit per shtepine e ndertuar te atij personi qe do te kete fatin te perfitoj nga kjo oferte.

Stupcat thane se do te flejne ne nje shtrate (weee), do te hajne me nje luge (sikur nuk po ma merr mendja shume kjo megjithate prej tyre cfare nuk pritet), do te pijne me nje gote, pra me pak fjale do te sillen si nje trup i vetem. Po ju cfare mendoni?


Kjo mbremje ishte me te vertete plote risi. Gjithmone RTV21 ka ditur te na befasoj per te mire. VIP Shpija po behet nje teme e perditshme ashtu siq ishte dhe vazhdon te jete edhe Shpija e Kosoves. Por ideatoret e saj kush jane?

Epo… gjate kesaj mbremje edhe u tregua se gjate nje bisede te Fisit (qe te me vrisni se nuk e di kush eshte, me tregoni po e dini ju) se bashku me Stupcat jane ideatore te VIP Shpija. Mirpo siq edhe thashe me heret VIP Shpija do te kete karaktere bamires sepse parate e fituar do te shkojn ne ndertimin e nje shtepie per ndonje nevojtare.

Stupcat premtojne maksimumin … dhe ashtu siq krijuan atmosfere sonte … besoj se e dini te gjithe se cfare do te presim.


Stupcat dhe Big Mama ne VIP Shpija

Nje nga lajmet me te fundit rreth zhvillimeve tek VIP Shpija e Kosoves thone se disa nga banoret e ketij Reality Show do te jene edhe Stupcat se bashku me Big Maman.

Se kush jane keta persona ska shqiptare te mos e dij, jane ata te cilet ku shkojn shenojn dhe arrijn kulmin. Aftesia e cmuar e Stupcave per te shnderruar cdo gje ne humor dhe per ti bere te gjithe te qeshin kur te behet bashke edhe me sensin e Big Mames per humor ateher do te del diqka qe deri me tani nuk na ka rene ta shohim.

Read the rest of this entry »


Cicerimat e fundit